Návrhy a realizace interiérů

 

 

Návrhy interiérů obývacích pokojů.

Navrhneme vám stylový a moderní interiér podle vašich představ. Naši designeři mají několikaleté zkušenosti v oboru a jsou připraveni realizovat návrh interiéru požadované místnosti, bytu nebo celého domu. Cílem je navrhovat takové prostory, které budou současně originální i praktické pro život, budou tvořit jedinečný stylový interiér s důrazem na čisté linie, elegantní nadčasovost a dokonalou harmonii materiálů i barev. Pokud chcete moderní interiér se stylovými doplňky, neváhejte kontaktovat naše designery, kteří vám rádi pomohou uskutečnit vaše představy.

 

1. Konzultace s bytovým designerem

Prvotní schůzka s interiérovým designerem slouží k vzájemnému seznámení, upřesnění rozsahu zakázky a vyjasnění potřeb a přání klienta. Pokud se klient rozhodne pro spolupráci s interiérovým designerem, začneme připravovat návrh a vizualizaci požadovaného projektu.


2. Návrhy interiérů včetně 3D vizualizace

V této chvíli je designer připraven shromážděné informace od klienta zpracovat a začít připravovat první návrhy včetně 3D vizualizace. S klientem je neustále v kontaktu a případné detaily spolu konzultují. V tomto kroku navrhne takové dispoziční uspořádání interiéru, které reflektuje konkrétní potřeby klienta z hlediska užívání prostoru a zároveň splňuje veškeré ergonomické požadavky na interiér.


3. Realizace interiérů

Pokud klient akceptuje veškeré návrhy našeho designera a vše si společně odsouhlasí, přistupuje se k samotné realizaci požadovaného projektu. Klientovi je předána kompletní dokumentace obsahující 2D půdorys, 3D vizualizace, nákupní seznam a případné plány rozvodů elektřiny a vody.

 

 

 

Služby bytového designera.

Firemní návrhy interiérů


Design a návrhy komerčních interiérů jsou také součástí našich designerských služeb. Vypracujeme vám návrhy interiérů tak, aby nejen přinášely příjemné prostředí pro vaše zaměstnance, ale aby zároveň podpořily vaši firemní kulturu. Navrhujeme interiéry obchodních prostor, ale i třeba lékárny nebo ordinace. Návrhy komerčních prostor a následná realizace jsou záležitostí, se kterou si umíme poradit. Jestliže je například vaše firma v provozu už několik let a nyní uvažujete o modernizaci firemních prostor, můžeme vám nabídnout službu redesign, která je ideální pro všechny, kteří nechtějí investovat vyšší částky do kompletní proměny komerčních prostor.

 

Michael Petschat
Designer & Sales Manager
tel: (+420) 604 951 860
e-mail: michael.petschat@exclusivedesign.cz