Značky v našem obchodě

 

iittala

Začalo to jako sklárna v Iittala ve Finsku a dnes se společnost chlubí množstvím nezbytných předmětů vyrobených k obohacení našeho každodenního života. Věříme, že předměty by měly být jedinečné, kombinovatelné a multifunkční s nadčasovým designem, který inspiruje k individuálnímu použití a vyjádření se. Jako společnost se sídlem ve Finsku, kde kvalita, estetika a funkčnost jsou důležitými hodnotami, Iittala věří v interiérový design, který vydrží na celý život. Progresivní filozofie designových hrdinů Kaj Francka a Alvara Aalto nás stále inspiruje, aby měla značka Iittala v designu vždy své místo.

 

crystalex

Crystalex je přímým pokračovatelem těch nejlepších tradic českého sklářství. Jako největší domácí výrobce nápojového skla patří zároveň v tomto oboru i mezi přední světové výrobce. Naším cílem je zprostředkovat svým náročným zákazníkům dokonalý a jedinečně harmonický smyslový zážitek při každém napití. Cestu úspěšně otevírají světově proslulé ochranné známky Bohemia Crystal a Bohemia Glass.

 

vuudh

Vuudh produkty jsou vyráběny ze 100% čistých esenciálních olejů a výtažků z květin, bez použití syntetických látek. Jejich parfemace a design jsou inspirovány cestami po exotických asijských zemích a jejich metropolích. Místní botanika, kultura a životní styl jsou interpretovány do celé řady interiérových vůní. Veškeré tyto ingredience dodávají vyjímečný a exotický nádech produktům Vuudh.

 

stelton

Jednu z nejznámějších dánských značek založili v 60. letech přátelé Niels Stellan Høm and Carton Madelaire. Od původní výroby bot a nábytku se firma přeorientovala na tehdy velmi populární nerezové nádobí. Produkty byly hitem nejen v Dánsku, ale i v USA, kde byl dánský design tak žádaný, že se výrobky prodávaly za desetinásobné ceny. Portfolio značky Stelton nyní nabízí výrobky a pomůcky pro přípravu a servírování nápojů a pokrmů, ale také řadu bytových doplňků, drobného vybavení a příslušenství. V každém produktu je ukryt otisk dánských návrhářů, s nádechem severského životního stylu. Značka Stelton chce být jiná a nezapadnout mezi běžné výrobce kuchyňských a bytových doplňků.

 

Ext

Mladá italská designová značka domácího a koupelnového nábytku, doplňků a osvětlení, která navrací slovům „vyrobeno v Itálii“ jejich základní význam. Inovativní značka, která spojuje mezinárodní vizi svých designérů s italskou znalostí technik a materiálů. Výrobky jsou základních, jednoduchých a minimalistických tvarů, jsou ručně vyráběné s pečlivostí a smyslem pro detail toskánskými rodinnými ateliéry. Severoevropský estetický vliv je zde kombinován s tradičním italským způsobem výroby. Spojení globálních trendů a tradiční ruční výroby, čímž dosahuje výrobků s dvojí duší. Posláním této značky je produkovat mezinárodní design pomocí tradičního zpracování.